Hokejowy rozkład jazdy 17-18.01
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 15, styczeń 2015 10:34
- Odsłony: 2676
Wyniki:
Grupa Starsza - 2005/2006
Cracovia vs. MUKS Naprzód Janów 5:5 (karne 2:4)
MUKS Naprzód Janów vs. UKH Unia Oświęcim 14:1 (karne 4:3)
Cracovia vs. UKH Unia Oświęcim 23:3 (karne 5:1)
P. Nowak, Parcz - A. Sobesto, Ślusarek, Mętel, Rospond, Kurcab, Tomal, Świętek, W. Nowak, Wrona, Kapa, Śpiewak, Sobczyk, Wiśniewski.
Grupa Młodsza - 2006 i młodsi
Cracovia vs. MUKS Naprzód Janów 8:2 (karne 1:4)
MUKS Naprzód Janów vs. RTH Zryw Ruda Śląska 16:5 (karne 4:1)
Cracovia vs. RTH Zryw Ruda Śląska 9:1 (karne 3:2)
D. Sobesto, Wójcik Milena - Laszkiewicz, Najder, Synowiec, Janeczek, Gawęda, Sobolewski, Dziadoń, Duda, Wójcik Maciej,Gumiński, Wysocki, ,Chudoba, Drozd.
Serdeczne podziękowania dla PIEKARNI STAWARSKI, za kolejną pomoc przy organizacji Turnieju.
Żacy starsi:
CRACOVIA - Galicyjskie Lwy 4-6 (1:4, 1:1, 2:1)
Bramki dla Cracovii: Ruśnica, Bezwiński 3.
Fotogaleria (Piotr Synowiec)
Młodzicy:
CRACOVIA - Galicyjskie Lwy 1-13 (0:2, 0:2, 1:9)
MMKS Podhale – Cracovia 5:1 (1:0; 4:1)
Bramki dla MMKS: Szlembarski, Kasperek, Worwa, Łojas, Michalski.
Bramka dla Cracovii: Kozioł
UKH Dębica – Sanok 1:8 (1:5; 0:3)
Bramka dla Dębicy: Żądło
Bramki dla Sanoka: Dulęba 3, Niemczyk, J. Mazur, Lisowski, Get, Sienkiewicz
Sanok – Cracovia 6:1 (3:0; 3:1)
Bramka dla Cracovii: Zakrzewski
Bramki dla Sanoka: Dulęba 2, Pisula, Sienkiewicz 2, J. Mazur.
MMKS Podhale – Dębica 15:1 (6:1; 9:0)
Bramka dla Dębicy: Żądło
Bramki dla Podhala: Trzebunia 3, Kasperek 3, Długopolski 2, Słowakiewicz 2, Martuszewski 2, Jarczyk, Łojas, Jurzec.
Cracovia – Dębica 6:1 (3:0; 3:1)
Bramki dla Cracovii: Kozioł 2, Zych, Banasik, Mentel.
Bramka dla Dębicy: Skrzek.
MMKS Podhale – Sanok 4:0 (1:0 ; 3:0)
Bramki dla Podhala: Trzebunia 3, Jarczyk.
MMKS Podhale: Klimowski, P. Batkiewicz – Szlembarski, Socha, Łojas, Michalski, Trzebunia, M. Batkiewicz, Sz. Batkiewicz, Jarczyk, Kasperek, Malasiński, Nykaza, Worwa, Sokół, Długopolski, Rzepka, Martuszewski, Jurzec, Słowakiewicz ; Trener: P. Gil
KH Sanok: Buczek, Wiszyński – Sienkiewicz, Dulęba, Lisowski, Niemczyk, Bąk, Pisula, Jan Mazur, Radwański, Orzechowski, Piotrowski, Get, Jakub Mazur, Załączkowski, Ostafiński ;
Cracovia: Rospond, Karkoszka – Zych, Zakrzewski, Chmura, Kozioł, Kurcab, Surma, Kapa, Drozd, Ben Halfa, Banasik, Hajto, Gorczyca, Tynka, Całek, Mentel
Dębica: Wrona, O. Last – Bieniek, Magdoń, Żądło, Baran Karolina, Gawron Klaudia, Kozioł, Smagacz, Baran, Balasa, Kielar, N. Pękała, Dykas Klaudia, M. Pękała, Wolski, H. Last, Skrzek
Żacy starsi:
20.12 sobota: CRACOVIA - UKH Unia Oświęcim 7-1
Młodzik:
20.12 sobota: CRACOVIA - UKH Unia Oświęcim 2-12
Mini Hokej:
4 miejsce w Turnieju mini hokeja.