Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
read more
Menu
Strona Główna
PLHK
Drużyny
Treningi
Rozgrywki
Turnieje
Zawodnicy
Protokoły
Archiwum
Szukaj...
Tabela
Lista zawodników
2016/17 PLHK
Search the matches
Uczestnik
Wszystko
Atomówki Tychy (PLHK)
KS Cracovia 1906 (PLHK)
Naprzód Janów (PLHK)
Polonia Bytom (PLHK)
PTH Kozice Poznań (PLHK)
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
Unia Oświęcim (PLHK)
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
PO 1/2
PO 1/4
PO Finał
PO mecz o 3 miejsce
SZ
Data
Szukaj
SZ
03-09-2016 18:00
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
14 - 1
KS Cracovia 1906 (PLHK)
03-09-2016 19:00
Naprzód Janów (PLHK)
7 - 0
PTH Kozice Poznań (PLHK)
03-09-2016 19:30
Atomówki Tychy (PLHK)
3 - 2
Unia Oświęcim (PLHK)
04-09-2016
Naprzód Janów (PLHK)
11 - 0
PTH Kozice Poznań (PLHK)
04-09-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
4 - 2
Unia Oświęcim (PLHK)
04-09-2016 11:00
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
11 - 1
KS Cracovia 1906 (PLHK)
10-09-2016 09:00
KS Cracovia 1906 (PLHK)
1 - 6
Naprzód Janów (PLHK)
Lodowisko Cracovia
10-09-2016 20:00
Polonia Bytom (PLHK)
6 - 1
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
10-09-2016 20:15
PTH Kozice Poznań (PLHK)
2 - 12
Atomówki Tychy (PLHK)
Lodowisko Chwiałka
11-09-2016 09:00
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 10
Naprzód Janów (PLHK)
Lodowisko Cracovia
11-09-2016 10:15
PTH Kozice Poznań (PLHK)
1 - 10
Atomówki Tychy (PLHK)
Lodowisko Chwiałka
11-09-2016 12:00
Polonia Bytom (PLHK)
5 - 3
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
17-09-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
4 - 3
Naprzód Janów (PLHK)
17-09-2016 12:30
KS Cracovia 1906 (PLHK)
2 - 4
Unia Oświęcim (PLHK)
Lodowisko Cracovia
18-09-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
5 - 2
Naprzód Janów (PLHK)
18-09-2016 12:00
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 10
Unia Oświęcim (PLHK)
Lodowisko Cracovia
24-09-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
4 - 2
Atomówki Tychy (PLHK)
24-09-2016 11:30
Unia Oświęcim (PLHK)
0 - 5
Polonia Bytom (PLHK)
24-09-2016 20:15
PTH Kozice Poznań (PLHK)
4 - 2
KS Cracovia 1906 (PLHK)
Lodowisko Chwiałka
25-09-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
3 - 2
Atomówki Tychy (PLHK)
25-09-2016 10:15
PTH Kozice Poznań (PLHK)
2 - 1
Dogrywka
KS Cracovia 1906 (PLHK)
Lodowisko Chwiałka
25-09-2016 11:00
Unia Oświęcim (PLHK)
4 - 14
Polonia Bytom (PLHK)
01-10-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
4 - 3
Dogrywka
PTH Kozice Poznań (PLHK)
01-10-2016 13:00
Atomówki Tychy (PLHK)
14 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
01-10-2016 16:15
Naprzód Janów (PLHK)
1 - 6
Polonia Bytom (PLHK)
02-10-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
7 - 0
PTH Kozice Poznań (PLHK)
02-10-2016 13:30
Atomówki Tychy (PLHK)
9 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
02-10-2016 18:00
Naprzód Janów (PLHK)
3 - 7
Polonia Bytom (PLHK)
08-10-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
6 - 1
Unia Oświęcim (PLHK)
08-10-2016
Naprzód Janów (PLHK)
1 - 2
Dogrywka
Atomówki Tychy (PLHK)
08-10-2016 18:00
Polonia Bytom (PLHK)
18 - 0
PTH Kozice Poznań (PLHK)
Lodowisko OSIR Bytom
09-10-2016
Polonia Bytom (PLHK)
16 - 1
PTH Kozice Poznań (PLHK)
09-10-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
7 - 0
Unia Oświęcim (PLHK)
09-10-2016
Naprzód Janów (PLHK)
3 - 2
Atomówki Tychy (PLHK)
15-10-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
1 - 2
Naprzód Janów (PLHK)
15-10-2016
PTH Kozice Poznań (PLHK)
0 - 8
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
16-10-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
1 - 3
Naprzód Janów (PLHK)
16-10-2016
PTH Kozice Poznań (PLHK)
0 - 14
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
12-11-2016
KS Cracovia 1906 (PLHK)
2 - 17
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
Lodowisko Cracovia
12-11-2016
PTH Kozice Poznań (PLHK)
1 - 9
Naprzód Janów (PLHK)
12-11-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
3 - 5
Atomówki Tychy (PLHK)
13-11-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
2 - 3
Atomówki Tychy (PLHK)
13-11-2016
KS Cracovia 1906 (PLHK)
1 - 21
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
Lodowisko Cracovia
13-11-2016
PTH Kozice Poznań (PLHK)
0 - 8
Naprzód Janów (PLHK)
19-11-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
0 - 3
Polonia Bytom (PLHK)
19-11-2016
Naprzód Janów (PLHK)
21 - 1
KS Cracovia 1906 (PLHK)
19-11-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
11 - 0
PTH Kozice Poznań (PLHK)
20-11-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
3 - 0
PTH Kozice Poznań (PLHK)
20-11-2016
Naprzód Janów (PLHK)
12 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
20-11-2016
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
6 - 7
Polonia Bytom (PLHK)
26-11-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
15 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
26-11-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
0 - 9
Polonia Bytom (PLHK)
26-11-2016
Naprzód Janów (PLHK)
1 - 2
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
27-11-2016
Unia Oświęcim (PLHK)
7 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
27-11-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
5 - 0
Polonia Bytom (PLHK)
27-11-2016
Naprzód Janów (PLHK)
2 - 3
Dogrywka
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
03-12-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
2 - 5
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
03-12-2016
Polonia Bytom (PLHK)
0 - 5
Unia Oświęcim (PLHK)
03-12-2016 20:30
KS Cracovia 1906 (PLHK)
3 - 2
PTH Kozice Poznań (PLHK)
Lodowisko Cracovia
04-12-2016
Atomówki Tychy (PLHK)
2 - 6
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
04-12-2016 08:30
KS Cracovia 1906 (PLHK)
2 - 3
Dogrywka
PTH Kozice Poznań (PLHK)
Lodowisko Cracovia
04-12-2016 14:30
Polonia Bytom (PLHK)
0 - 5
Unia Oświęcim (PLHK)
06-12-2016
Polonia Bytom (PLHK)
9 - 1
Atomówki Tychy (PLHK)
10-12-2016
Polonia Bytom (PLHK)
9 - 0
Naprzód Janów (PLHK)
10-12-2016
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 7
Atomówki Tychy (PLHK)
Lodowisko Cracovia
10-12-2016
PTH Kozice Poznań (PLHK)
1 - 5
Unia Oświęcim (PLHK)
11-12-2016
Polonia Bytom (PLHK)
3 - 2
Naprzód Janów (PLHK)
11-12-2016
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 7
Atomówki Tychy (PLHK)
Lodowisko Cracovia
11-12-2016
PTH Kozice Poznań (PLHK)
5 - 0
Unia Oświęcim (PLHK)
15-01-2017
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 31
Polonia Bytom (PLHK)
Lodowisko Cracovia
17-01-2017
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 26
Polonia Bytom (PLHK)
Lodowisko Cracovia
21-01-2017
Atomówki Tychy (PLHK)
3 - 4
Naprzód Janów (PLHK)
21-01-2017
PTH Kozice Poznań (PLHK)
0 - 26
Polonia Bytom (PLHK)
21-01-2017
Unia Oświęcim (PLHK)
2 - 13
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
22-01-2017
PTH Kozice Poznań (PLHK)
0 - 26
Polonia Bytom (PLHK)
22-01-2017
Unia Oświęcim (PLHK)
0 - 5
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
22-01-2017
Atomówki Tychy (PLHK)
3 - 5
Naprzód Janów (PLHK)
27-01-2017
Polonia Bytom (PLHK)
9 - 4
Atomówki Tychy (PLHK)
28-01-2017
Naprzód Janów (PLHK)
2 - 5
Unia Oświęcim (PLHK)
28-01-2017
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
13 - 1
PTH Kozice Poznań (PLHK)
28-01-2017
Polonia Bytom (PLHK)
5 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
29-01-2017
Naprzód Janów (PLHK)
4 - 0
Unia Oświęcim (PLHK)
29-01-2017
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
13 - 4
PTH Kozice Poznań (PLHK)
29-01-2017
Polonia Bytom (PLHK)
5 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
PO 1/4
04-02-2017
Unia Oświęcim (PLHK)
4 - 5
Dogrywka
Atomówki Tychy (PLHK)
04-02-2017
KS Cracovia 1906 (PLHK)
0 - 5
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
18-02-2017
PTH Kozice Poznań (PLHK)
0 - 12
Naprzód Janów (PLHK)
18-02-2017
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
5 - 0
KS Cracovia 1906 (PLHK)
18-02-2017 12:30
Atomówki Tychy (PLHK)
4 - 2
Unia Oświęcim (PLHK)
19-02-2017 11:30
Naprzód Janów (PLHK)
10 - 1
PTH Kozice Poznań (PLHK)
PO 1/2
25-02-2017 12:00
Atomówki Tychy (PLHK)
1 - 11
Polonia Bytom (PLHK)
25-02-2017 19:00
Naprzód Janów (PLHK)
1 - 2
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
04-03-2017
Polonia Bytom (PLHK)
7 - 0
Atomówki Tychy (PLHK)
Lodowisko OSIR Bytom
04-03-2017
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
5 - 2
Naprzód Janów (PLHK)
PO Finał
11-03-2017 19:00
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
2 - 5
Polonia Bytom (PLHK)
18-03-2017
Polonia Bytom (PLHK)
9 - 0
Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)
Lodowisko OSIR Bytom
PO mecz o 3 miejsce
11-03-2017 18:30
Atomówki Tychy (PLHK)
3 - 2
Naprzód Janów (PLHK)
18-03-2017
Naprzód Janów (PLHK)
2 - 3
Atomówki Tychy (PLHK)
Marzec 2024
P
W
Ś
C
Pt
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wakacyjne obozy hokejowe 2017
DEKLARACJA CZŁONKOWSKA
BADANIA LEKARSKIE.
REGULAMINY PZHL
SKŁADKI
Dzisiaj
432
Wczoraj
533
Tydzień
1896
Miesiąc
8838
Total
7396297
IP:
44.222.118.194
Przeglądarka:
Unknown
Wersja:
OS:
Unknown
1
Online
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Zapamiętaj
Zaloguj
Nie pamiętasz nazwy?
Nie pamiętasz hasła?
©2024 Hokej w Pasy